4 kliknutia na prihlásenie do VRP

Virtuálna registračná pokladnica od verzie 2.1 umožňuje prihlásenie sa do mobilných zariadení pomocou PIN‑u.

Pridelené 10 miestne prihlasovacie meno a heslo možno nahradiť 4 miestnym PIN‑om, čo výrazne zjednoduší prihlasovanie do virtuálnej pokladnice.

Pretože stále veľa ľudí nepoužíva PIN prinášame video‑návod podľa ktorého si môžete na svojom mobile alebo tablete aktivovať PIN pre jednoduchšie prihlásenie do VRP.

  1. Prihláste sa do virtuálnej pokladnice pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla.
  2. Prejdite na "Nastavenia a žiadosti".
  3. Následne prejdite na "Prihlasovanie".
  4. Kliknite na text "Prihlasovanie PIN".
  5. V prvom riadku zadáte svoje prihlasovacie meno. Do druhého riadku napíšete heslo ktoré používate pre prihlásenie. Do tretieho riadku napíšte štvormiestny PIN ktorý chcete používať pre prihlásenie do virtuálnej registračnej pokladnice. Vo štvrtom riadku znova zopakujte PIN z dôvodu overenia.
  6. Nastavenie uložte kliknutím na zelený kruh s fajkou Ikona fajka vo vyrtuálnej registračnej pokladnici O úspešnom spárovaní a nastavení PIN‑u vás bude informovať vyskakovacie okno. Na ďalšie prihlásenie do virtuálnej pokladnice môžete použiť zvolený PIN.

PIN je možné nastaviť maximálne na tri zariadenia súčasne.

Na jednom mobilnom zariadení sa môžete prihlasovať na viac virtuálnych pokladníc ale len pre jednu VRP môžete použiť zjednodušené prihlasovanie pomocou PIN‑u.

4 kliknutia na prihlásenie do VRP
Vytvorené14. 12. 2016
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies