Nastavenie PIN-u vo VRP2

Prihlásiť sa do Virtuálnej registračnej pokladnice prostredníctvom Login-u a Hesla, ktoré vám poslala Finančná správa poštou, je veľa krát zdĺhavé a nepohodlné.

Pridelené 10-miestne prihlasovacie meno a heslo možno nahradiť 4 miestnym PIN‑om, čo výrazne zjednoduší prihlasovanie do Virtuálnej pokladnice.

Ako si PIN vo VRP2 nastaviť, prípadne ako vyriešiť situáciu, ak by sa vám niečo počas nastavovania skomplikovalo, to sa už dozviete vo video návode, ktorý sme pre vás pripravili.

  1. Prihláste sa do Virtuálnej pokladnice pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla.
  2. Prejdite do Nastavení.
  3. Následne prejdite na "Prihlasovanie".
  4. Kliknite na text "Prihlasovanie PIN kódom".
  5. V prvom riadku zadáte svoj Login. Do druhého riadku napíšete Heslo, ktoré používate pre prihlásenie. Do tretieho riadku napíšte štvormiestny PIN, ktorý chcete používať pre prihlásenie do Virtuálnej registračnej pokladnice. Vo štvrtom riadku znova zopakujte PIN, z dôvodu overenia.
  6. Nastavenie uložte kliknutím na " Spárovať ". Vyskočí vám oznámenie o úspešnom spárovaní. Na ďalšie prihlásenie do Virtuálnej pokladnice môžete použiť zvolený PIN.

PIN je možné nastaviť maximálne na tri zariadenia súčasne.

Na jednom mobilnom zariadení sa môžete prihlasovať na viac Virtuálnych pokladníc, ale len pre jednu VRP môžete použiť zjednodušené prihlasovanie pomocou PIN‑u.

Nastavenie PIN-u vo VRP2
Vytvorené24. 10. 2022
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies